bİZ KİMİZ?​

Alke Mühendislik ve Danışmanlık


Yatırımlara kalıcı çözüm bulma hedefiyle

2013 yılından itibaren yatırım projelerinde amacı sadece hibe almak olmayan, aynı zamanda hibe tutarında kesinti olmamasına dikkat eden danışmanlık firmasıyız. Yüksek kazançlı ve tadilatsız işletmeler kurmayı hedefleyen mühendis kadroyuz.

Hibe programlarında yatırımcının hedefi projesinin onaylanmasıdır, İyi danışman firmanın hedefi ise kesinti olmadan eksiksiz işletme kurmak olmalıdır. Bu önemli durum yatırımcıların onaylanan projeleri uygulamaya geçirmeye başladıklarında ortaya çıkar ancak geç kalınmış olunur çoğu zaman.

Bu durumun yaşanmaması için projeye başlamadan kalıcı çözümler sunan tek firmayız.

Biz; Yatırımcı ile Kurum arasında köprüyüz, bu sebeple her iki tarafa da sorumlu olduğumuzu bilerek hareket ederiz.

Sözleşmemizde bizden kaynaklı proje ret edilirse masrafları geri iade edeceğimizi yazarız!

Şirketimiz mühendis kültürü üzerine kuruludur, olmayacak hayali oldurmayız. Olacaksa en iyi şekilde olması için çalışırız.

Hibe programlarının rehberlerini ve kalan bütçelerini, Ulusal ve Avrupa Birliği yönetmeliklerin güncel hallerini her zaman takip eden dinamik bir ekibiz.

Kalite Önce Gelir! En Küçük Projeyi Bile Üretirken Her Dakika Ayrıntısına Dikkat Ederiz. Odağımız %100 Müşteri İhtiyaçları ve Memnuniyetidir.​

YATIRIM YAPMAK…

İster Büyükbaş hayvancılık ahırı kurun, ister Avrupa ihracat hedefli kurutulmuş meyve fabrikası kurun hiç fark etmez. Önemli olan sadece hibe almak değildir. Önemli olan İlgili yönetmelikler doğrultusunda, doğru iş akışı ile plan yapmaktır.

İŞTE BU YÜZDEN MÜHENDİS KADRO VE SÖZLEŞMEDE SORUMLULUK DİYORUZ.

Tüm İhtiyaçlarınıza Kusursuz Bir Çözüm İçin Güvenebileceğiniz Mühendis Ekibiz.

Yatırım için Yardıma mı ihtiyacınız var?
Biz Uzmanız!​

Konuk olduğumuz TV programları

Scroll to Top